Fresh News Khmer / ChivornBanteay Meanchey1 day ago | Englishអបអរសាទរ! ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ជាខេត្តទី១៨ ទទួលជ័យលាភីជាខេត្តបញ្ចប់ការបន្ទោបង់ពាសវាលពាសកាល (ODF)
Fresh News Khmer / TONGBanteay Meanchey1 day ago | Englishពលករខ្មែរ១នាក់បានស្លាប់នៅក្នុងគ្រោះរញ្ជួយដីនៅថៃ
RFI Khmer / ញឹម សុផលBanteay Meanchey1 day ago | Englishពលករខ្មែរម្នាក់ បានស្លាប់ ក្នុងគ្រោះរញ្ជួយដី នៅប្រទេសថៃ
DAP Newsភ្នំពេញ ៖ ក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ នៅថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ បានជូនដំណឹងដល់សាធារណជនជ្រាបថា យោងតាមរបាយការណ៍ នាយកដ្ឋានបង្ការ និងគ្រប់គ្រងគ្រោះមហន្តរាយ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃថៃ និងការតាមដានជាប្រចាំរបស់ក្រសួង និងស្ថានឯកអគ្គរាជ ទូតកម្ពុជាប្រចាំប្រទេសថៃ គិតត្រឹមម៉ោង ៣:៣០នាទីរសៀល ថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥នេះ មានពលករខ្មែរ ១រូប ឈ្មោះ មាស សាវ៉ាង ភេទប្រុស អាយុ ២៣ឆ្នាំ ដែលមានទីលំនៅ ក្នុងស្រុកម៉ាឡៃ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ត្រូវបានបញ្ជាក់ថា ទទួលមរណភាពដោយសារគ្រោះរញ្ជួយដី នៅប្រទេសថៃBanteay Meanchey1 day ago | Englishមានពលករខ្មែរមួយរូបហើយបានទទួលមរណភាពដោយគ្រោះរញ្ជួយដីនៅប្រទេសថៃ Updated
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មានBanteay Meanchey1 day ago | Englishថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងការងារ ចុះពិនិត្យត្រៀមទទួលស្វាគមន៍ សម្របសម្រួលជូនពលករខ្មែរ នៅច្រកព្រំដែន អន្តរជាតិប៉ោយប៉ែត ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរ
DAP NewsBanteay Meanchey1 day ago | Englishសពពលករខ្មែរស្លាប់ដោយសារគ្រោះរញ្ជួយនៅថៃ ត្រូវបានដឹកដល់ផ្ទះ ដើម្បីធ្វើបុណ្យតាមប្រពៃណី
Fresh News Khmer / PheakdeyBanteay Meanchey2 days ago | EnglishBREAKING: រកឃើញពលករខ្មែរម្នាក់បានស្លាប់ ដោយគ្រោះរញ្ជួយដីនៅប្រទេសថៃ, ជនរងគ្រោះ មានឈ្មោះ មាស សាវ៉ាង មានទីលំនៅក្នុងស្រុកម៉ាឡៃ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ