អគ្គិសនីកម្ពុជា នឹងដាក់ដេញថ្លៃជាសាធារណៈ អ្នកផ្គត់ផ្គង់សម្ភារ និងឈ្នួលពលកម្មរុះរើ TR#2 90/90/45MVA, 230/115/22kV ពីអនុស្ថានីយអគ្គិសនីបាត់ដំបង ទៅដំឡើងនៅអូរសោម
DAP Newsភ្នំពេញ៖ អគ្គិសនីកម្ពុជា កាលពីថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ បានប្រកាស ដល់បណ្តាក្រុមហ៊ុន/សហគ្រាស (គិតទាំងសហគ្រាសឯកត្តបុគ្គល) ទាំងអស់ដែលបានចុះបញ្ជីត្រឹមត្រូវ ក្នុងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចូលរួមដេញថ្លៃជាសាធារណៈ ដើម្បីជ្រើសរើសអ្នកផ្គត់ផ្គង់សម្ភារ និងឈ្នួលពលកម្មរុះរើ TR#2 90/90/45MVA, 230/115/22kV ពីអនុស្ថានីយអគ្គិសនីបាត់ដំបង CPG(GS15) យកទៅដំឡើងប្រើប្រាស់នៅអនុស្ថានីយអគ្គិសនីអូរសោម (GS22) ជូននាយកដ្ឋានបញ្ជូនអគ្គិសនីBattambang18 hours ago | Englishហ្មុកត្រីមួយកន្លែងនៅក្រុងបាត់ដំបង ល្បីដល់អ្នកភ្នំពេញ មួយថ្ងៃលក់បានមិនក្រោម ១០០ កញ្ចប់
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraBattambang18 hours ago | Englishអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង និងអភិបាលខេត្តចន្ទបុរី ជួបពិភាក្សាការងារដើម្បីពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ និងសម្ព័ន្ធមេត្រីភាពរវាងខេត្តជាប់ព្រំដែន នៃប្រទេសទាំង២
Fresh News Khmer / PheakdeyBattambang1 day ago | Englishកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្ត និងមន្ទីរសាធារណការខេត្តបាត់ដំបង បើកយុទ្ធនាការអប់រំផ្សព្វផ្សាយស្តីពីយុវជន និងលើកកម្ពស់សុវត្ថិភាពចរាចរណ៍ផ្លូវគោក ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណិជាតិខ្មែរនៅស្រុកសំឡូត
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.comBattambang1 day ago | Englishដុតបំផ្លាញចោលសាច់ជ្រូក និងគ្រឿងក្នុងជ្រូកខូចគុណភាព៧០ការ៉ុង ស្មើនឹង១៤០០គីឡូក្រាម នៅខេត្តបាត់ដំបង
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.comBattambang1 day ago | Englishសប្តាហ៍ទី ២ បន្លែសុវត្ថិភាពផ្សារចុងសប្តាហ៍នៅក្រុងបាត់ដំបង ទទួលការគាំទ្រកាន់តែច្រើន
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraBattambang1 day ago | Englishលោក សុខ លូ ប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងមន្រ្តីរាជការមន្ទីរ អង្គភាពនានា ចំណុះរចនាសម្ព័ន្ធនៃរដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង
Fresh News Khmer / PheakdeyBattambang2 days ago | Englishពិធីសច្ចាប្រណិធាន និងបំពាក់កន្សែងជូនយុវជនកាយរឹទ្ធិ និងថ្នាក់ដឹកនាំកាយរឹទ្ធិ នៅស្រុកបវេល ខេត្តបាត់ដំបង
Fresh News Khmer / TONGBattambang2 days ago | Englishក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានឃុំព្រះផុស បើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវ ១ខ្សែ មានប្រវែងជិត ៧គីឡូម៉ែត្រ
Fresh News Khmer / TONGBattambang3 days ago | Englishគ្រោះធម្មជាតិ! ផ្ទះរបស់ពលរដ្ឋ ១០ខ្នង នៅស្រុកគាស់ក្រឡ ខេត្តបាត់ដំបង បានរងការខូចខាតស្ទើទាំងស្រុង ដោយសារបាតុភូតខ្យល់កន្ទ្រាក់