អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ៖ រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាកំពុងជំរុញការលើកកម្ពស់គុណតម្លៃស្ត្រី តាមរយៈការពង្រឹងសមត្ថភាពស្ត្រីឲ្យក្លាយជាអ្នកដឹកនាំ
DAP Newsកំពង់ចាម ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី ១ ខែមេសាឆ្នាំ ២០២៥ នៅក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ ២០២៤ និងទិសដៅបន្ត របស់សាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាពនិងអភិវឌ្ឍន៍ខេត្ត អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម លោក អ៊ុន ចាន់ដា បានលើកឡើងថា រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាកំពុងជំរុញការលើកកម្ពស់គុណតម្លៃស្ត្រី តាមរយៈការពង្រឹងសមត្ថភាពស្ត្រីឲ្យក្លាយជាអ្នកដឹកនាំKampong Cham17 hours ago | Englishសង្គមស៊ីវិល កម្ពុជា-ចិន រួមគ្នាបង្កើនកម្លាំង ដល់អរិយធម៌អេកូឡូស៊ី
DAP NewsKampong Cham22 hours ago | Englishបំពាក់ភ្លើងសូឡាតាមផ្លូវជាតិលេខ ៦ ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាមដល់ខេត្តសៀមរាប សម្រួលធ្វើដំណើរពេលយប់ដល់ពលរដ្ឋ
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraKampong Cham1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម៖ រាជរដ្ឋាភិបាលកំពុងជំរុញការលើកកម្ពស់គុណតម្លៃស្ត្រី តាមរយៈការពង្រឹងសមត្ថភាពស្ត្រីឲ្យក្លាយជាអ្នកដឹកនាំ
Fresh News Khmer / TONGKampong Cham1 day ago | Englishសង្គមស៊ីវិលកម្ពុជា-ចិន រួមគ្នាបង្កើនកម្លាំងដល់អរិយធម៌អេកូឡូស៊ី
Fresh News Khmer / PheakdeyKampong Cham1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពង់ធំ បំពាក់ភ្លើងសូឡាលើផ្លូវជាតិលេខ៦ ចាប់ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាម ដល់ខេត្តសៀមរាប (Video inside)
Fresh News Khmer / Tharith(កំពង់ធំ)៖ ក្រោមការចង្អុលបង្ហាញរបស់សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីកម្ពុជា និងក្រោមការគាំទ្រពីលោក វង្សី វិស្សុត ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រីប្រចាំការ និងរដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុកទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ធំ, រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ធំ បានចាប់ផ្តើមដឹកនាំអនុវត្តជាជំហានៗ ជាមួយការប្រមូលកៀរគរកម្លាំងសរុប និងមធ្យោបាយសរុបពីគ្រប់មជ្ឈដ្ឋាននូវ «យុទ្ធនាការបំពាក់ បង្គោលភ្លើងសូឡា នៅតាមដងផ្លូវជាតិលេខ៦» នៅក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពង់ធំ ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាម រហូតដល់ព្រំប្រទល់ខេត្តសៀមរាប ប្រវែងសរុប ១៤៤ គីឡូម៉ែត្រ ឱ្យបានរួចរាល់ទាំងស្រុង នៅត្រឹមដំណាច់ឆ្នាំ២០២៦ ខាងមុខ។Kampong Cham1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពង់ចាមបញ្ចប់តំណែងមន្ត្រីរដ្ឋបាលនិងហិរញ្ញវត្ថុរឿងទារប្រាក់កែបញ្ជីជាតិ
Cambodia Daily KhmerKampong Cham1 day ago | Englishប្រធានមូលនិធិចិន CFPD ប្រចាំកម្ពុជា ៖ ពិធីបុណ្យឆេងម៉េង បង្កើនសាមគ្គីភាព ដល់មិត្តភាពកម្ពុជា-ចិន
DAP NewsKampong Cham1 day ago | Englishរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល អន្តរា គមន៍អភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាព សម្រាប់ក្រុមគោលដៅ ជាមន្ត្រីរាជការ ស៊ីវិលរបស់ខេត្ត