រដ្ឋមន្ត្រី ហេង សួរ អញ្ជើញចុះសាកសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិការបស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត ជូនពលការិនី ឈ្មោះសឿន សំណាង រស់នៅខេត្តកំពង់ធំ ដែលជួបគ្រោះថ្នាក់ បាក់កែងជើង ដោយសារការរញ្ជួយដីក្នុងប្រទេសថៃ
DAP Newsកំពង់ធំ៖ នាល្ងាចថ្ងៃអង្គារ ទី១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥នេះ លោក ហេង សួរ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ជើញសាកសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិការបស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត ចំនួន ១០លានរៀលជូនពលការិនី ឈ្មោះ សឿន សំណាង អាយុ ៤៤ឆ្នាំ បន្ទាប់ពីពលការិនីរូបនេះបានជួបគ្រោះថ្នាក់ បាក់កែងជើង ដោយសារឧបទ្ទវហេតុរញ្ជួយដីក្នុងប្រទេសថៃ កាលពីថ្ងៃទី២៨ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ និងបានត្រលប់មកស្រុកកំណើតវិញ នៅភូមិវាលថ្នល់ ឃុំសាគ្រាម ស្រុកប្រាសាទបល្ល័ង្ក ខេត្តកំពង់ធំ នៅរសៀល ថ្ងៃទី ៣០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥Kampong Thom13 hours ago | Englishផ្លូវក្រាលកៅស៊ូ និងបេតុង ប្រវែង ៩២ គ.ម បើកការដ្ឋានសាងសង់ជានិមិត្តរូបនៅខេត្តកំពង់ធំ
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraKampong Thom23 hours ago | Englishរដ្ឋមន្ត្រី ហេង សួរ ចុះសាកសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិការបស់សម្តេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ជូនពលការិនីរស់នៅខេត្តកំពង់ធំ បន្ទាប់ពីជួបគ្រោះថ្នាក់ បាក់កែងជើង ដោយសារការរញ្ជួយដីក្នុងប្រទេសថៃ
Fresh News Khmer / PheakdeyKampong Thom1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពង់ធំ បំពាក់ភ្លើងសូឡាលើផ្លូវជាតិលេខ៦ ចាប់ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាម ដល់ខេត្តសៀមរាប (Video inside)
Fresh News Khmer / TharithKampong Thom1 day ago | Englishផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST)និងផ្លូវបេតុង សរុបជាង៩០គីឡូម៉ែត្រ ត្រូវបានបើកការដ្ឋានសាងសង់ ជានិមិត្តរូប នៅខេត្តកំពង់ធំ
DAP NewsKampong Thom1 day ago | Englishក្រុមហ៊ុន Santana Agro ចុះកិច្ចសន្យាទិញគ្រាប់ស្វាយចន្ទីសើម ៣០០ តោន ពីសហគមន៍កសិកម្មទំនើបខេត្តកំពង់ធំ
Kampuchea Thmey / Din TharyKampong Thom1 day ago | Englishលោកឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តីប្រចាំការ វង្សី វិស្សុត និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្ត កំពង់ធំ អញ្ជើញជាអធិបតីបើក ការដ្ឋាន សាងសង់ ផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST) និង ផ្លូវបេតុងប្រវែង ៩២,៩គីឡូម៉ែត្រ ស្ថិតក្នុងស្រុកបារាយណ៍ នៅខេត្តកំពង់ធំ
Fresh News Khmer / PheakdeyKampong Thom2 days ago | Englishលោករដ្ឋមន្ត្រី ថោ ជេដ្ឋា បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចុះពិនិត្យជាក់ស្តែងវឌ្ឍនភាពការងារសាងសង់អាងទឹកដងកាំបិត ក្រោមហិរញ្ញប្បទានសម្បទានពីធនាគារ អាហរ័ណ នីហរ័ណចិន (EXIMBANK)
Fresh News Khmer / TharithKampong Thom2 days ago | Englishការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST) និងផ្លូវបេតុង សរុបប្រវែង ៩២,៩០គ.ម. ជានិមិត្តរូបនៅខេត្តកំពង់ធំ ត្រូវបានបើកឱ្យដំណើរការ
Fresh News Khmer / Reaseyeam38Kampong Thom2 days ago | Englishឧកញ៉ា តែ តាំងប៉ បានចូលរួមបើកកម្មវិធីសិក្ខាសាលា និងវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីអំពី លទ្ធភាពក្នុងការទទួលបានហិរញ្ញប្បទាន សម្រាប់សហគ្រាសធុនតូចនិងមធ្យមកម្ពុជា នៅខេត្តកំពង់ធំ