ក្រុមហ៊ុនផលិតកង់រថយន្តនៅស្វាយរៀង បោះទុនវិនិយោគ $១១០លាន បង្កើតរោងចក្រមួយទៀតនៅខេត្តកំពត
Kampuchea Thmey / Deth LengKampot16 hours ago | Englishក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច បើកសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយស្តីពី ការធានារ៉ាប់រងជាកាតព្វកិច្ច ជូនដល់មន្ត្រី កងកម្លាំង មកពីខេត្តកែប និងខេត្តកំពត
Fresh News Khmer / TharithKampot4 days ago | Englishពិធីសម្ពោធបើកឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ កំពង់ផែទេសចរណ៍អន្តរជាតិកំពត ត្រូវបានលើកពេលសម្ពោធ
DAP NewsKampot4 days ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពត ជំរុញអាជ្ញាធរក្រុងស្រុកបង្កលក្ខណៈសប្បាយរីករាយជូនពលរដ្ឋក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី
Kampuchea Thmey / Sokhom KhonKampot5 days ago | Englishក្រសួងសាធារណការ សម្រេចលើកពេលនៃពិធីសម្ពោធបើកឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការកំពង់ផែទេសចរណ៍អន្តរជាតិកំពត រហូតមានការជូនដំណឹងជាថ្មី
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.comKampot5 days ago | Englishអគ្គិសនីកម្ពុជា នឹងដាក់ឱ្យពិគ្រោះថ្លៃ (លើកទី2) ការផ្គត់ផ្គង់ Capacitor Bank ចំនួន 02 មុខ (កញ្ចប់ទី១) (Category ទី2) (អាទិភាពទី1) សម្រាប់ គម្រោងការងារបន្តចរន្ត ជួលជុល ថែទាំ និងកែលម្អបណ្តាញ របស់អគ្គិសនីកំពត (ផែនការឆ្នាំ2024)
DAP Newsភ្នំពេញ ៖ អគ្គិសនីកម្ពុជា សូមជូនដំណឹង ដល់បណ្តាក្រុមហ៊ុន/សហគ្រាស (គិតទាំងសហគ្រាសឯកត្តបុគ្គល) ដែលបាន ចុះបញ្ជីត្រឹមត្រូវក្នុងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ឱ្យបានជ្រាបថា ៖ អគ្គិសនីកម្ពុជា នឹងដាក់ឱ្យពិគ្រោះថ្លៃ ជាសាធារណៈស្តីពី ការផ្គត់ផ្គង់ Capacitor Bank ចំនួន 02 មុខ (កញ្ចប់ទី១) (Category ទី2) (អាទិភាពទី1) សម្រាប់គម្រោងការងារបន្ត ចរន្ត ជួលជុល ថែទាំ និងកែលម្អបណ្តាញ របស់អគ្គិសនីកំពត (ផែនការឆ្នាំ 2024) (លើកទី 2)Kampot6 days ago | Englishមន្ត្រីបរិស្ថានខេត្តកំពត ចុះពិនិត្យ និងណែនាំក្រុមហ៊ុន «កាស៊ីណូខ្ញុំ» ឲ្យបញ្ឈប់បង្ហូរទឹកកខ្វក់ចេញមកក្រៅប៉ះពាល់បរិស្ថាន
Kampuchea Thmey / Sokhom KhonKampot7 days ago | Englishសកម្មជនបក្សប្រឆាំង៣៥នាក់ និងបក្សនយោបាយផ្សេងៗ នៅមូលដ្ឋានខេត្តកំពត ប្រកាសដើរចេញពីបក្សខ្លួន និងសុំរួមរស់ជីវភាពនយោបាយ ជាមួយគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា