ស្ថានីយភ្ញាស់ក្តាមសេះ ក្នុងសហគមន៍នេសាទភូមិថ្មី កំពុងដំណើរការភ្ញាស់ក្តាមមេពង ដើម្បីរក្សាស្ថិរភាពក្តាមនៅក្នុងសមុទ្រកែប
Kampuchea Thmey / Sokhom KhonKep1 hour ago | Englishក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច បើកសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយស្តីពី ការធានារ៉ាប់រងជាកាតព្វកិច្ច ជូនដល់មន្ត្រី កងកម្លាំង មកពីខេត្តកែប និងខេត្តកំពត
Fresh News Khmer / TharithKep4 days ago | Englishអ្វីទៅជាស្ថានភាពពិតនៃសេវាសុខភាពនៅក្នុងពន្ធនាគារកម្ពុជា?
RFI Khmer / ឡាក់ ច័ន្ទតារាKep4 days ago | Englishសេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពីការអញ្ជើញចូលរួមពិគ្រោះថ្លៃ ការងារជួសជុលថែទាំ ការងារជួសជុលរុះរើ របងប្រវែង ៦៨ម៉ែត្រ កម្ពស់ ៣ម៉ែត្រ មន្ទីរព័ត៌មានខេត្តកែប ឆ្នាំ២០២៥
Kampuchea Thmey / Sovath SokKep4 days ago | Englishសាលាដំបូងរាជធានីភ្នំពេញ ចេញដីកាបង្គាប់ឲ្យឃុំខ្លួន បុរសដែលបង្កើត Facebook Page ក្លែងក្លាយ បោកប្រាស់អ្នកដទៃ, ទទួលលុយបានហើយ តែមិនផ្ញើឥវ៉ាន់ឲ្យគេ
Fresh News Khmer / Reaseyeam38Kep6 days ago | Englishបារាំងប្រកាសផ្ដល់ជំនួយយោធាបន្ថែម ២ពាន់លានអឺរ៉ូ សម្រាប់អ៊ុយក្រែន
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.com(ប៉ារីស)៖ ប្រធានាធិបតីបារាំង លោក អេម៉ានុយអែល ម៉ាក្រុង កាលពីថ្ងៃពុធ ទី២៦ ខែមីនាបានប្រកាសថាបារាំងនឹងផ្ដល់ជំនួយយោធាបន្ថែម ២ពាន់លានអឺរ៉ូ ឬស្មើនឹង ២.១៥ពាន់លានដុល្លារសម្រាប់ អ៊ុយក្រែន ខណៈចោទរុស្ស៉ីថាកំពុងព្យាយាមកែប្រែ និងសរសេរកិច្ចព្រមព្រៀងបទឈប់បាញ់ឡើងវិញ។ នេះបើតាមការចេញផ្សាយដោយទីភ្នាក់ងារសារព័ត៌មាន Reuters។Kep6 days ago | Englishខេម រំលឹកថា លុយត្រឹម ៨ពាន់រៀល អាចកែប្រែជីវិតខ្លួនដល់សព្វថ្ងៃ
Kampuchea Thmey / Chan SotheavyKep6 days ago | Englishពលរដ្ឋនៅតំបន់ភ្នំវល្លិ៍ សប្បាយចិត្តដែលរដ្ឋធ្វើផ្លូវជាង១១គីឡូម៉ែត្រ តភ្ជាប់ពីខេត្តកែបទៅខេត្តកំពត
Kampuchea Thmey / Kang TolaKep12 days ago | Englishអ្នកនៅម្តុំបឹងកេងកងត្រៀម! ផ្សារទំនើប ណូរ៉ូ លេន កំពុងកែប្រែមុខមាត់ថ្មី នឹងបើកក្នុងខែមេសានេះហើយ
Fresh News Khmer / PheakdeyKep14 days ago | Englishសម្តេចព្រះព្រហ្មរតនមុនី ពិន សែម៖ គ្មាននរណាទៅហ៊ានលុប ឬកែប្រែព្រះត្រៃបិដកនោះទេ, ការរៀបចំក្រុមជំនុំព្រះត្រៃបដិក គឺជាការថែរក្សានូវសាសនធម៌ កុំឲ្យអ្នកដទៃបោះពុម្ពសៀវភៅខុសពុទ្ធវចនៈ (Video inside)