អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី លើកទឹកចិត្តដល់អាជ្ញាធរមូលដ្ឋាន និងប្រជាពលរដ្ឋ ត្រូវសហការរួមគ្នាអភិវឌ្ឍភូមិសង្កាត់របស់ខ្លួន
Koh Santepheap / សារ៉ា ចន្ទMondulkiri11 hours ago | Englishយុវជនវ័យ ១៩ឆ្នាំ នៅខេត្តមណ្ឌលគិរី ឡើងយកឃ្មុំព្រៃសុទ្ធ សំណូមពរអតិថិជនជួយគាំទ្រ ព្រោះជារបស់ធម្មជាតិពិតៗ
Kampuchea Thmey / Ken MalisMondulkiri17 hours ago | Englishរដ្ឋបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី និមន្តព្រះសង្ឃប្រោះព្រំចម្រើនសិរីសួស្ដី និងជួបសំណេះសំណាលជាមួយមន្ត្រី ក្រោមឱវាទ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ
Fresh News Khmer / PheakdeyMondulkiri1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី សម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ផ្លូវបេតុង២ខ្សែ ទុកជាចំណងដៃជូនពលរដ្ឋរស់នៅក្រុងសែនមនោរម្យ មុនឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ
Fresh News Khmer / PheakdeyMondulkiri1 day ago | Englishអភិបាលក្រុងសែនមនោរម្យថាការអប់រំត្រូវការការចូលរួមពីគ្រប់មជ្ឈដ្ឋានសង្គម
Kampuchea Thmey / Hun SirivadhMondulkiri3 days ago | English១៧ខេត្តហើយ ក្នុងចំណោម ២៥ រាជធានី ខេត្ត បានត្រួតពិនិត្យ តាមដាន និងវាយតម្លៃការ អនុវត្តការងារត្រួត ពិនិត្យយានយន្តកែច្នៃ ខុសលក្ខណៈបច្ចេកទេស
DAP Newsភ្នំពេញ ៖ នាថ្ងៃទី២៧-២៨ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោក សេង ឈួន រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន និងជាប្រធានក្រុមការងារ ត្រួតពិនិត្យយានយន្តកែច្នៃ ខុសលក្ខណៈបច្ចេកទេសថ្នាក់ជាតិ អមដំណើរដោយ លោក ម៉ី ម៉ារ៉ាឌី អនុរដ្ឋលេខាធិការ និងជាអនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍ ក្រុមការងារត្រួតពិនិត្យយានយន្តកែច្នៃខុសលក្ខណៈបច្ចេកទេសថ្នាក់ជាតិ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំតាមដានការអនុវត្ត ការងារត្រួតពិនិត្យយានយន្តកែច្នៃខុស លក្ខណៈបច្ចេកទេសខេត្តមណ្ឌលគិរី និងខេត្តរតនគិរីMondulkiri4 days ago | Englishក្មេងទំនើង ២នាក់ ត្រូវសមត្ថកិច្ចឃាត់ខ្លួនបញ្ជូនទៅស្នងការខេត្តមណ្ឌលគិរី ក្រោយបង្កហិង្សាលើយុវជន ២នាក់ទៀត
Kampuchea Thmey / Ken MalisMondulkiri5 days ago | Englishក្រសួងបរិស្ថានកម្ពុជាថារយៈពេល១សប្ដាហ៍មានភ្លើងឆេះព្រៃជាង ៦០០ករណី ខណៈថៃថាមាន ៨០៦ករណី
Cambodia Daily KhmerMondulkiri6 days ago | Englishទេសរដ្ឋមន្ត្រី គន់ គីម ណែនាំគណៈកម្មាធិការគ្រប់គ្រងគ្រោះមហន្តរាយ និង សមាគមអតីតយុទ្ធជនខេត្តមណ្ឌលគិរី បន្តអនុវត្តការងារឲ្យមានទំនួលខុសត្រូវខ្ពស់
Kampuchea Thmey / អ៊ិន ពិសីMondulkiri9 days ago | Englishអភិបាលរងខេត្តមណ្ឌលគិរី ជំរុញមន្រ្តីរពាក់ព័ន្ធចូលរួមផ្សព្វផ្សាយពីតម្លៃវប្បធម៌ និងសិល្បៈជាតិ