នាវាទេសចរណ៍បរទេស ដឹកទេសចរជាង ៦០០នាក់ មកទស្សនាកម្ពុជា
DAP Newsភ្នំពេញ ៖ នាវាទេសចរណ៍ឈ្មោះ AZAMARA ONWARD សញ្ជាតិ MALIA មាននាវិកសរុបចំនួន ៣៨៨ នាក់ (ស្រី ៦២ នាក់) មាន៣៧ សញ្ជាតិ និងមានភ្ញៀវទេសចរសរុបចំនួន ៦១៦ នាក់ (ស្រី ៣១៣ នាក់) មាន២២សញ្ជាតិ បានចូលចតនៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ នៅព្រឹកថ្ងៃ១ មេសា នេះ ក្នុងគោលបំណងបំពេញទស្សនាកម្ពុជា រយៈពេល១ថ្ងៃPreah Sihanouk17 hours ago | Englishសេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពី ការអញ្ជើញចូលរួមដេញថ្លៃការងារជួសជុល ផ្លូវបេតុងអារមេប្រវែង ៤៦៩ម ទទឹង ៥ម កម្រាស់ ០,១៥ម នៅសង្កាត់អូរជ្រៅ ក្រុងកំពង់សោម សម្រាប់ឆ្នាំ ២០២៥ ជូនមន្ទីរអភិវឌ្ឍន៍ជនបទខេត្តព្រះសីហនុ
Kampuchea Thmey / Joly HengPreah Sihanouk21 hours ago | Englishក្លិប KKIF នឹងរៀបចំការប្រកួតខ្សែក្រវាត់ WBC ៣ខ្សែនៅខេត្តព្រះសីហនុ
Kampuchea Thmey / Chean VirakbotPreah Sihanouk21 hours ago | Englishសមរភូមិក្រោយ តែងគាំទ្រសមរភូមិមុខ! បញ្ជាការដ្ឋានការពារកោះ ឆ្នេរ ទទួលបានការឧបត្ថម្ភជាសម្ភារ និងថវិកាពីកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
Fresh News Khmer / LyhouPreah Sihanouk1 day ago | Englishឃាត់ខ្លួនជនបរទេស ៥នាក់ដោយរឹបអូសបានគ្រឿងញៀនជាង ១០០គីឡូក្រាម
RFI Khmer / អ៊ឹង ប៊ុនថនPreah Sihanouk1 day ago | Englishបង្ក្រាបករណី ជួញដូរគ្រឿងញៀន ឃាត់ខ្លួនជនបរទេស ៥នាក់ រឹបអូសបានថ្នាំញៀនជាង ១០០គីឡូក្រាម នៅភ្នំពេញ និងព្រះសីហនុ
DAP Newsភ្នំពេញ ៖ មន្ទីរប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បង្ក្រាបករណីជួញដូរគ្រឿងញៀន ឃាត់ខ្លួនជនបរទេស៥នាក់ រឹបអូសបានថ្នាំជាង ១០០គីឡូក្រាម នៅរាជធានីភ្នំពេញ និងខេត្តព្រះសីហនុPreah Sihanouk1 day ago | Englishការផ្តល់ជូនពិសេស នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរ! ហោះហើរទៅកាន់គោលដៅដែលលោកអ្នកពេញចិត្ត ជាមួយនឹងតម្លៃសរុបទាំងអស់មួយលើកចាប់ពី ៧០ដុល្លា
Fresh News Khmer / TharithPreah Sihanouk2 days ago | Englishទិវារត់ពាក់កណ្ដាលម៉ារ៉ាតុងខេត្តព្រះសីហនុ បំបែកកំណត់ត្រាអ្នកចូលរួម ខណៈ NOCC នឹងជំរុញឲ្យក្លាយជាព្រឹត្តិការណ៍រត់តាមឆ្នេរធំជាងគេនៅអាស៊ាន
Fresh News Khmer / TharithPreah Sihanouk3 days ago | Englishស្នងការខេត្តកណ្ដាល៖ ជនសង្ស័យដែលភ្ជង់អ្នកបើករថយន្ដលើផ្លូវល្បឿនលឿនមិនមែនជាករណីប្លន់ទេ
RFI Khmer / ឡាក់ ច័ន្ទតារាPreah Sihanouk3 days ago | Englishលោក ឡង់ ឌីម៉ង់៖ មានការរង្គើអគារខ្ពស់ៗនៅព្រះសីហនុដែរ តែបាត់ទៅវិញហើយ