អភិបាលខេត្តព្រៃវែង ដើរចម្ងាយ១៦គីឡូម៉ែត្រ ត្រួតពិនិត្យបណ្តាប៉ុស្តិ៍នគរបាលការពារព្រំដែន ក្នុងស្រុកពាមជរ
Koh Santepheap / សារ៉ា ចន្ទPrey Veng11 hours ago | Englishអភិបាលខេត្តព្រៃវែង ចុះត្រួតពិនិត្យប៉ុស្តិ៍នគរបាលការពារព្រំដែន និងសួរសុខទុក្ខកងកម្លាំងតាមខ្សែបន្ទាត់ការពារព្រំដែនកម្ពុជា-វៀតណាម
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.comPrey Veng2 days ago | Englishបេក្ខជនក្រុមប្រឹក្សាឃុំ និងសកម្មជន៣៤រូប របស់គណបក្សប្រឆាំងនៅខេត្តព្រៃវែង ប្រកាសផ្ដាច់ខ្លួន និងសុំរួមរស់ជាមួយគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា
Fresh News Khmer / LyhouPrey Veng2 days ago | Englishបេក្ខជនក្រុមប្រឹក្សាឃុំ និងសកម្មជន ៤៧រូប របស់គណបក្សប្រឆាំង នៅខេត្តព្រៃវែង ប្រកាសផ្ដាច់ខ្លួន និងសុំរួមរស់ជាមួយគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា
Fresh News Khmer / TharithPrey Veng3 days ago | Englishសម្តេច ម៉ែន សំអន អញ្ជើញសម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការនូវសមិទ្ធផលនានា វត្តប្ញស្សីជុកជើង ស្ថិតក្នុងស្រុកពារាំង សាងសង់អស់ថវិកាជាង ១៨ម៉ឺនដុល្លារ
Fresh News Khmer / TONGPrey Veng3 days ago | Englishសម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អញ្ជើញសម្ពោធឆ្លងសាលាបាលី និងសមិទ្ធផលនានាក្នុងវត្តអង្គពាន់ ស្រុកព្រះស្តេច ខេត្តព្រៃវែង
Fresh News Khmer / TONG(ព្រៃវែង)៖ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ នាថ្ងៃទី២៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញជាងធិបតីសម្ពោធឆ្លងសាលាបាលី និងសមិទ្ធផលនានាក្នុងវត្តអង្គពាន់ ស្ថិតនៅភូមិត្រស់ ឃុំជៃកំពក ស្រុកព្រះស្ដេច ខេត្តព្រៃវែង។Prey Veng3 days ago | Englishសម្ដេច ស ខេង ស្នើអាជ្ញាធរ និងអ្នកពាក់ព័ន្ធ រួមគ្នាបង្ការ និងទប់ស្កាត់អំពើឆបោកតាមអនឡាញ
DAP NewsPrey Veng3 days ago | Englishមន្ត្រីជាន់ខ្ពស់ CPP ចុះផ្សព្វផ្សយខ្លឹមសារលទ្ធផលនៃសន្និបាទគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅឃុំសំរោង ស្រុកស្វាយអន្ទរ
Fresh News Khmer / Reaseyeam38Prey Veng4 days ago | Englishបេក្ខជនក្រុមប្រឹក្សាឃុំ និងសមាជិក៣៨រូប របស់គណបក្សប្រឆាំងនៅខេត្តព្រៃវែង ប្រកាសផ្ដាច់ខ្លួន និងសុំរួមរស់ជាមួយគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា
Fresh News Khmer / PheakdeyPrey Veng5 days ago | Englishកសិករចិញ្ចឹមត្រី៩៧គ្រួសារ នៅខេត្តព្រៃវែង ប្រមូលផលត្រីសរុប១១០តោន ស្មើនិងទឹកប្រាក់ជាង៥០០លានរៀល, តម្លៃត្រីឆ្នាំនេះប្រសើរជាងឆ្នាំទៅ