បំពាក់ភ្លើងសូឡាតាមផ្លូវជាតិលេខ ៦ ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាមដល់ខេត្តសៀមរាប សម្រួលធ្វើដំណើរពេលយប់ដល់ពលរដ្ឋ
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraSiem Reap1 day ago | Englishយុវជនស្ម័គ្រចិត្ដអង្គរសង្ក្រាន្ដជាង៨០នាក់ ទទួលបានការបណ្ដុះបណ្ដាលពីសង្គ្រោះបឋម សម្រាប់ព្រឹត្ដិការណ៍អង្គរសង្ក្រាន្ដ ឆ្នាំ២០២៥
Fresh News Khmer / PheakdeySiem Reap1 day ago | Englishលោក ប្រាក់ សោភ័ណ អភិបាលខេត្តសៀមរាប បានបង្ហាញផែនទីទីតាំងកម្មវិធីនៃព្រឹត្តិការណ៍អង្គរសង្រ្កាន្តឆ្នាំ២០២៥
Fresh News Khmer / ChivornSiem Reap1 day ago | Englishខ្លោងទ្វារខាងកើតនៃប្រាសាទអង្គរវត្ត បើកដំណើរការឱ្យភ្ញៀវទេសចរឆ្លងកាត់ចូលទស្សនា
Fresh News Khmer / TONGSiem Reap1 day ago | Englishអភិបាលខេត្តកំពង់ធំ បំពាក់ភ្លើងសូឡាលើផ្លូវជាតិលេខ៦ ចាប់ពីព្រំប្រទល់ខេត្តកំពង់ចាម ដល់ខេត្តសៀមរាប (Video inside)
Fresh News Khmer / TharithSiem Reap1 day ago | Englishអាជ្ញាធរជាតិអប្សរា រៀបចំចំណតយានយន្តបន្ថែមទៀត នៅខាងត្បូងខ្លោងទ្វារទន្លេអុំ
Fresh News Khmer / Chivorn(សៀមរាប)៖ ក្រុមការងារភ្នាក់ងារទេសចរនៃអាជ្ញាធរជាតិអប្សរា ប្រចាំគោលដៅខ្លោងទ្វារទន្លេអុំ រៀបចំបំពេញដីនៅទីតាំងខាងមុខខ្លោងទ្វារទន្លេអុំរបស់ក្រុងអង្គរធំ ដែលមានដីមិនរាបស្មើដើម្បីរៀបចំជាចំណត និងមានទីធ្លាធំទូលាយឱ្យភ្ញៀវទេសចរអាចទស្សនា និងថតរូបបានប្រសើរជាងមុន។Siem Reap1 day ago | Englishអាជ្ញាធរខេត្តសៀមរាប បន្តចុះផ្សព្វផ្សាយច្បាប់ពាក់ព័ន្ធនឹងជលផលដល់ប្រជានេសាទក្នុងឃុំកំពង់ឃ្លាំង
Kampuchea Thmey / អុន ស្រីមានSiem Reap1 day ago | Englishការផ្តល់ជូនពិសេស នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរ! ហោះហើរទៅកាន់គោលដៅដែលលោកអ្នកពេញចិត្ត ជាមួយនឹងតម្លៃសរុបទាំងអស់មួយលើកចាប់ពី ៧០ដុល្លា
Fresh News Khmer / TharithSiem Reap2 days ago | Englishអាជ្ញាធរជាតិអប្សរា សម្រេចដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ឡើងវិញ ផ្លូវចេញ-ចូល ខ្លោងទ្វារខាងកើតប្រាសាទអង្គរវត្ត
Fresh News Khmer / Ngovheng66@gmail.comSiem Reap2 days ago | Englishបណ្ឌិត គុណ ញឹម នាំអំណោយរបស់សម្តេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ចុះប្រគល់ជូនទីបញ្ជាការដ្ឋានកងពលធំអន្តរាគមន៍លេខ២ ខេត្តសៀមរាប និងកងទ័ពជួរមុខក្នុងខេត្តឧត្តរមានជ័យ ៨អង្គភាព