ផ្លូវយុទ្ធសាស្រ្តពីរខ្សែទៀតនៅខេត្តស្ទឹងត្រែង កំពុងពិនិត្យសិក្សាលើកកម្ពស់ជាផ្លូវកៅស៊ូ
Kampuchea Thmey / Dy BunnaraStung Treng21 hours ago | Englishអភិបាលស្រុកបុរីអូរស្វាយសែនជ័យ និងមន្រ្តីរដ្ឋបាលស្រុក បរិច្ចាគសៀវភៅជូន «អគារមរតកសង្គមរាស្ត្រនិយម សម្តេចឪ-សម្តេចម៉ែ (បុរីអូរស្វាយ-សែនជ័យ)» នៃព្រះរាជបណ្ណាល័យហ្លួងម៉ែ
Fresh News Khmer / TharithStung Treng1 day ago | Englishគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្តស្ទឹងត្រែង ចុះពិនិត្យការងារការពារព្រំដែនទឹក កម្ពុជា-ឡាវ ក្នុងភូមិសាស្ត្រស្រុក បូរីអូរស្វាយសែនជ័យ
Fresh News Khmer / PheakdeyStung Treng2 days ago | Englishរយៈពេល ១សប្តាហ៍ មានអ្នកអានសៀវភៅលើសួននៅក្រុងស្ទឹងត្រែង ១០០០នាក់
Kampuchea Thmey / អុន ស្រីមានStung Treng2 days ago | Englishលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ មៀច សាមុត៖ វគ្គហ្វឹកហ្វឺន បំប៉នដល់កងកម្លាំង ដើម្បីពង្រឹងធនធានមនុស្ស ពង្រឹងសមត្ថភាព គុណភាព ការទទួលខុសត្រូវ និងសក្តានុពលខឿនការពារជាតិ
Fresh News Khmer / TONGStung Treng3 days ago | Englishផន ស្រីពី មោទនភាព ព្រោះបានរួមចំណែកការងារសង្គម និងស្វែងយល់ពីប្រវត្តិសាស្រ្តជាតិ នៅខេត្តស្ទឹងត្រែង
Kampuchea Thmey / Chan SotheavyStung Treng3 days ago | Englishមន្ត្រីជាន់ខ្ពស់ក្រសួងទេសចរណ៍ ដឹកនាំបេក្ខនារី Miss Cosmo Cambodia ២០២៥ នាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ និងសម្ភារចែកជូនប្រជាពលរដ្ឋ និងសិស្សានុសិស្សនៅក្នុងស្រុកសេសាន
Fresh News Khmer / TharithStung Treng5 days ago | EnglishMetfone គាំទ្រចំពោះសកម្មភាពមនុស្សធម៌ និងចែករំលែកអំណោយដល់សិស្សនៅខេត្តស្ទឹងត្រែង
Kampuchea Thmey / Joly HengStung Treng5 days ago | Englishបញ្ជាការដ្ឋានកងពលតូចអន្តរាគមន៍លេខ១២៨ នៃយោធភូមិភាគ១ បើកវគ្គហ្វឹកហ្វឺនក្បាច់គុនខេមរភូមិន្ទដល់នាយទាហាន និងពលទាហាន
Fresh News Khmer / Reaseyeam38Stung Treng6 days ago | Englishក្រសួងបរិស្ថានកម្ពុជាថារយៈពេល១សប្ដាហ៍មានភ្លើងឆេះព្រៃជាង ៦០០ករណី ខណៈថៃថាមាន ៨០៦ករណី