អភិបាលខេត្តកំពង់ចាមបញ្ចប់តំណែងមន្ត្រីរដ្ឋបាលនិងហិរញ្ញវត្ថុរឿងទារប្រាក់កែបញ្ជីជាតិ
Cambodia Daily Khmerអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម លោក អ៊ុន ចាន់ដា បានបញ្ចប់មុខនាទីប្រធានការិយាល័យរដ្ឋបាល និងហិរញ្ញវត្ថុនៃស្រុកកងមាស ក្រោយពីរដ្ឋបាលខេត្តរកឃើញថាបានយកប្រាក់ជាង ៣០០ដុល្លារអាមេរិកពីប្រជាពលរដ្ឋក្នុងការកែតម្រូវសំបុត្រកំណើត?30 minutes ago | Englishបងប្រុសបង្កើតលោក ហ៊ុន សែន គឺលោក ហ៊ុន សាន ទទួលមរណភាពដោយសារជំងឺ
Cambodia Daily Khmer2 days ago | Englishជនជាតិថៃ ៦៣នាក់ពាក់ព័ន្ធនឹងបទល្មើសឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញត្រូវបានចាប់ខ្លួននៅក្រុងប៉ោយប៉ែត
Cambodia Daily Khmer2 days ago | Englishលោក ហ៊ុន ម៉ាណែត បញ្ជាក់ថារដ្ឋាភិបាលមានផែនការច្បាស់លាស់ក្នុងកិច្ចការពារបូរណភាពទឹកដីកម្ពុជា
Cambodia Daily Khmer2 days ago | Englishគណបក្សកម្លាំងជាតិប្រកាសប្រារព្ធពិធីសមាជវិសាមញ្ញនៅដើមខែក្រោយលើទឹកដីអង្គរ
Cambodia Daily Khmerគណបក្សកម្លាំងជាតិ ប្រកាសប្រារព្ធពិធីសមាជវិសាមញ្ញនៅថ្ងៃទី៦ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ ខាងមុខនេះនៅទីស្នាក់ការគណបក្សខេត្ត ស្ថិតនៅភូមិត្រពាំងសេះ សង្កាត់គោកចក ក្រុងសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប ដែលមានសមាជិកចូលរួមប្រមាណ ៥០០នាក់?2 days ago | Englishនាយករដ្ឋមន្ត្រីថៃ អ្នកស្រី ផែថងថាន (Paetongtarn) រើខ្លួនរួចពីការបោះឆ្នោតទម្លាក់ពីសមាជិកសភា
Cambodia Daily Khmer2 days ago | Englishរុស្ស៊ីចង់បានតំណាង អ.ស.ប និងប្រទេសខ្លះទៀតចូលរួមចរចាដើម្បីបញ្ចប់សង្គ្រាមរុស្ស៊ីនិងអ៊ុយក្រែន
Cambodia Daily Khmer3 days ago | Englishអ្នកឃ្លាំមើលថាប្រកាសស្ដីពីនីតិវិធីនៃការធ្វើសម្ព័ន្ធភាពនយោបាយរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃបង្កប់ចរិតនយោបាយ
Cambodia Daily Khmer3 days ago | Englishតុលាការកំពូលសម្រេចតម្កល់ការផ្ដន្ទាទោសសមាជិកសហគមន៍ឡពាងទាំងដែលសមាជិកម្នាក់បានស្លាប់