ពលករខ្មែរជាង១០នាក់កំពុងបាត់ខ្លួនក្នុងគំនរអគារបាក់រលំនៅទីក្រុងបាងកកដោយសារគ្រោះរញ្ជួយដី Updated
Camboja News Khmer / ឃី សុវុឌ្ឍីយ៉ាងហោចណាស់ ក្នុងចំណោមអ្នកបាត់ខ្លួននៅទីតាំងអគារកម្ពស់៣០ជាន់ដែលបាក់រលំនៅទីក្រុងបាងកក កាលពីថ្ងៃទី២៨ ខែមីនា ក៏មានពលករខ្មែរប្រហែលជាង១០នាក់ផងដែរ ដោយសារសាច់ញាតិបានទាក់ទងទៅកាន់មន្ត្រីអង្គការសង់ត្រាល់ប្រចាំប្រទេសថៃចាប់តាំងពីថ្ងៃទី២៩ដល់ថ្ងៃទី៣១ ខែមីនានេះ។1 hour ago | Englishមានពលករខ្មែរមួយរូបហើយបានទទួលមរណភាពដោយគ្រោះរញ្ជួយដីនៅប្រទេសថៃ Updated
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មាន1 hour ago | Englishពលរដ្ឋបឹងតាមោកប្រឈមនឹងជាប់ពន្ធនាគារ បើគ្មានប្រាក់បង់ពិន័យតាមបង្គាប់តុលាការ
Camboja News Khmer / សុវណ្ណ ស្រីពេជ្រ1 day ago | Englishពលករខ្មែរពីរនាក់កំពុងបាត់ខ្លួនក្នុងគំនរអគារដួលរលំដោយគ្រោះរញ្ជួយដីនៅប្រទេសថៃ
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មាន2 days ago | Englishសាលាដំបូងខេត្តបន្ទាយមានជ័យចោទប្រកាន់ជនជាតិថៃចំនួន៨នាក់ពីបទបង្ខាំងមនុស្សខុសច្បាប់
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មាន2 days ago | Englishទីតាំងអគារដែលដួលរលំដោយការរញ្ជួយដីនៅប្រទេសថៃ ក៏មានកម្មករខ្មែរធ្វើការនៅទីនោះដែរ
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពព័ត៌មាននៅវេលាម៉ោង៥៖១០នាទី ថ្ងៃទី២៨ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥៖ នៅទីក្រុងបាងកក ការដួលរលំអគារដែលបណ្តាលមកពីការរញ្ជួយដីត្រូវបានគេរាយការណ៍ថាបានជាប់គាំងកម្មករយ៉ាងហោចណាស់ ៨១ នាក់ និងបានសម្លាប់មនុស្សបីនាក់ ខណៈដែលទីក្រុងនេះបានចូលទៅក្នុងភាពអាសន្ន នេះបើយោងតាមប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយថៃ។ ផ្នែកផ្សេងទៀតនៃតំបន់ក៏បានជួបប្រទះនឹងការញ័រផងដែរ។3 days ago | Englishគម្រោងឥណទានកាបូននៅតែយាយីជីវភាពជនជាតិដើមភាគតិច
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មាន3 days ago | Englishពលរដ្ឋនៅកោះមាសបារម្ភពីការទទួលសំណងមិនសមរម្យនៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ដ៏ចម្រូងចម្រាស
Camboja News Khmer / សុវណ្ណ ស្រីពេជ្រ3 days ago | Englishនគរបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យបានរៀបចំនីតិវិធីបញ្ជូនជនជាតិថៃចំនួន៧នាក់ទៅកាន់តុលាការ
Camboja News Khmer / ខេមបូចា ព័ត៌មាន5 days ago | Englishលោក ហ៊ុន សែន អំពាវនាវឱ្យមានកំណែទម្រង់ទ្រង់ទ្រាយធំនៅស្ថាប័នព្រឹទ្ធសភា